Чернівецька торгово промислова палата
Menu
<

некомерційна організація, що об'єднує суб'єктів підприємницької діяльності

Чернівецька торгово-промислова палата організовує проведення 26 – 28 березня 2019 року навчальних курсів для членів тендерних комітетів, уповноважених осіб з питань підготовки і проведення процедур публічної закупівлі. Законом України «Про публічні закупівлі» № 922 – VIІI від 25.12.2015 року пропонується голові, секретарю, іншим членам тендерного комітету, уповноваженим особам пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель. Передбачено також, що голова тендерного комітету організовує роботу комітету та несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій.
В ході семінару, окрім інших, будуть всебічно розглянуті питання:
• Порядок визначення предмета закупівлі та як правильно вибрати його код.
• Як самостійно здійснити замовником перевірку інформації про учасника з використанням даних, які містяться у відкритих єдиних державних реєстрах..
• Основні аспекти проведення електронних закупівель через систему ProZorro.
• Реєстрація та робота на електронних майданчиках.
• Основні положення та останні новації Закону України «Про публічні закупівлі».. Порядок планування закупівель. Договір про закупівлю, коригування його істотніх умов. Допорогові закупівлі. Надпорогові закупівлі.
• Організація діяльності тендерного комітету, уповноважених осіб.
Учасники семінарів матимуть можливість отримати поради як виявити та виправити уже допущені помилки, не допускати їх надалі, враховувати специфіку закупівель окремих товарів, робіт і послуг, дізнатись про особливості та вимоги щодо підготовки тендерної документації.
Під час проходження та після завершення курсів слухачам надається безкоштовна консультаційна підтримка. Слухачі курсів отримують збірники чинних законодавчих та нормативно-розпорядчих актів з питань проведення публічних закупівель, а після успішного закінчення навчання – сертифікати.
Курси будуть проведені в Чернівецькій торгово-промисловій палаті за адресою: м.Чернівці, вул.. Небесної Сотні, 20, на 2 – му поверсі у конференц-залі.
Тривалість навчання – 3 дні. За докладнішою інформацією про умови участі у семінарі, вартість навчання звертатися до Чернівецької торгово – промислової палати (тел. 51-88-09, тел./факс 54-39-25, моб.тел. (050)374-22-69, Орест Андрійчук). Діє система знижок.
Для участі у навчанні необхідно не пізніше 15 березня 2019 року надіслати заявку на адресу Чернівецької торгово-промислової палати (58029, м.Чернівці, вул.Небесної Сотні, 20, або через E-mail: chcci7@chcci.org.ua чи факсом 54-39-25). Форму заявки можна знайти на сайті палати www.chcci.org.ua або через E-mail: chcci7@chcci.org.ua чи зателефонувавши на (0372) 54-39-25; 0503742269.

Форму заявки наведено нижче

Форма заявки
для участі у триденному семінарі з навчання
з питань здійснення публічних закупівель

(Н А Ф І Р М О В О М У Б Л А Н К У)

Президенту Чернівецької ТПП
Ляховичу В.М.

Просимо зарахувати на чергові триденні курси з навчання з
питань здійснення публічних закупівель в Україні працівників:
1. _____________________________________________________
(Прізвище, ім.’я, по-батькові та посада згідно штатного розпису)
2._____________________________________________________

3. _____________________________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Оплату вартості навчання у терміни та у розмірах, визначених
договором, гарантуємо.

Банківські реквізити: _______________________________________
__________________________________________________________
__________________________________________________________

Керівник _________________ _________________
(Підпис) (Прізвище, ініціали)

Бухгалтер _________________ _________________
(Підпис) (Прізвище, ініціали)