Чернівецька торгово промислова палата
Menu
<

некомерційна організація, що об'єднує суб'єктів підприємницької діяльності

Інформація про проведення практичного семінару на тему «Системи управління якістю харчових продуктів. Принципи НАССР. Стандарт ІSO 22000 : 2018»

Автор у Інформація про проведені заходи, АКТУАЛЬНО. ТЕРМІНОВО за Червень 20, 2019


10 – 11 червня 2019 року на базі Чернівецької торгово-промислової палати відбувся практичний семінар на тему «Системи управління якістю харчових продуктів. Принципи НАССР. Стандарт ІSO 22000 : 2018».
Захід проводився українським представництвом британської компанії QuauAudit за участі фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.
Актуальність семінару обумовлена, насамперед, тим, що вже у вересні 2019 року закінчується термін впровадження в Україні системи безпеки харчової продукції НАССР на всіх підприємствах, в тому числі на середніх, малих а також фізичними особами-підприємцями, діяльність яких пов’язана з харчовими продуктами. Турбує і те, що значна частина із зазначених суб’єктів господарювання до цього часу слабо уявляє собі всю масштабність роботи, яку належить виконати, а також суттєві розміри штрафних санкцій за допущені недоліки.
Учасникам семінару були доведені відповідні вимоги чинних законодавчих і нормативно-правових актів, що регламентують діяльність у сфері продуктів харчування, а також принципи та послідовність розробки і впровадження системи НАССР. Слухачі вчились аналізувати вже існуючу на підприємстві документацію, оцінювати її разом з фактичним станом справ, вживати додаткові заходи щодо досягнення повної відповідності законодавчим та нормативно-правовим актам і стандартам, запровадженим на принципах НАССР.
По завершенні семінару його учасники склали іспит, за результатами якого їм були вручені відповідні сертифікати.
Торгово-промисловою палатою досягнута домовленість з представництвом компанії QuauAudit щодо проведення упродовж серпня – жовтня цього року ще кількох подібних семінарів.