Чернівецька торгово промислова палата
Menu
<

некомерційна організація, що об'єднує суб'єктів підприємницької діяльності

Виступ президента Чернівецької ТПП Василя Ляховича на ІІІ економічному форумі Молдова-Україна-Румунія

Автор у Інформаційні матеріали, Інформація про проведені заходи, Загальні новини за Червень 5, 2019


30 травня у столиці Республіки Молдова відбувся Кишинівський інвестиційний форум 2019 року.
У рамках цього форуму засідання одної з панелей було перетворено у ІІІ економічний форум Молдова-Україна-Румунія, який було започатковано Чернівецькою торгово-промисловою палатою у 2016 році. На форумі були представлені делегації регіональних торгово-промислових палат України: Чернівецької, Волинської, Полтавської, Київської; Румунії: Сучавської, Ботошанської, Васлуйської, Бая Маре; а також дирекції 5 філій Молдовської ТПП.
Учасники форуму підтримали пропозицію нашої делегації працювати над проектом проведення он-лайн конференцій, круглих столів за різними напрямками роботи підприємницьких кіл.
Після панельного засідання були проведені ділові переговори між учасниками форуму. Майже до усіх наших підприємців було проявлено зацікавленість стосовно напрямків ведення їх бізнесу. Насамперед молдовську сторону цікавили питання закупівлі будівельних матеріалів, деревини та граніту; використання на Україні розробок з впровадження систем дистанційного обліку роботи транспорту, використання електроенергії та води та інші.
Під час переговорів з президентами ТПП Молдови та регіональних ТПП Румунії Сучави та Ботошани, керівниками дирекцій філій Єдинець, Бєльць досягнута домовленість щодо участі регіонів у виставці «Зроблено у Єврорегіоні «Верхній Прут», яка готується на початку жовтня у Чернівцях. Також обговорено і вирішено питання участі у вересневому п.р. «Святі Каштанів» у м. Бая Маре (Румунія) буковинських підприємців на паритетних умовах.
Від оргкомітету «Петрівського ярмарку» організатори форуму, керівники делегацій та підприємці-учасники цього заходу були запрошені відвідати та прийняти участь у «Петрівському ярмарку».
Учасники форуму мали можливість прийняти участь у ХХ-му «ТОР фірм Молдови», на якому були підбиті підсумки роботи молдовських підприємств за 2018 рік. Цей традиційний захід щорічно проводиться і в Румунії. Буковинські підприємці внесли слушну пропозицію започаткувати Торгово-промисловій палаті України аналогічний захід.

Ссилка на виступ В.Ляховича

https://www.privesc.eu/Arhiva/86367/Forumul-de-Afaceri-Trilateral-Republica-Moldova—Romania—Ucraina

FB_IMG_1559229197828
DSC_2261