Чернівецька торгово промислова палата
Menu
<

контактна особа Андрійчук Орест Іванович тел. факс (0372) 54-39-25

Послуга Термін виконання Вартість послуги
Навчання та підвищення кваліфікації членів комітетів з конкурсних торгів, а також   фахівців з питань організації і проведення закупівель за державні кошти
  • Тривалість навчання – 4 дні (у разі успішного завершення навчання видається відповідний сертифікат)

 

Вартість навчання однієї особи – 1200 грн. разом з ПДВ.Діє система знижок у розмірі 10% та 15%, а також спеціальний тариф для працівників спеціальних шкіл-інтернатів
  • Тривалість курсів з підвищення кваліфікації – 2 дні (у разі успішного завершення навчання видається відповідне свідоцтво)

 

Вартість навчання на курсах з підвищення кваліфікації -700 грн. разом з ПДВ.Діє система знижок у розмірі 10% та 15%, а також спеціальний тариф для працівників спеціальних шкіл-інтернатів
Організація для вітчизняних підприємців ділових поїздок та пошук бізнес-партнерів в Румунії, сприяння в  отриманні запрошень, підготовка пакету документів для подання до  Генерального консульства Румунії в м. Чернівці на отримання румунської візи До 15 днів Вартість  залежить від фактичного обсягу наданих послуг.
Підготовка та проведення ділових місій іноземних підприємців до Чернівців Згідно узгодженої програми Згідно окремих домовленостей залежно від фактичного обсягу наданих послуг.
Надання інформаційних послуг членам палати, буковинським підприємцям Постійно Безкоштовно
Презентації іноземних та українських фірм Згідно узгодженої програми Вартість  залежить від фактичного обсягу наданих послуг.
 Виконання перекладів з іноземних мов та на іноземні мови;              перевірка перекладів на відповідність щодо оригіналу з засвідченням печаткою Чернівецької ТПП; Згідно окремих домовленостей Вартість  залежить від фактичного обсягу наданих послуг.
Організація і підтримка участі та відвідання українськими підприємцями міжнародних та спеціалізованих виставок за кордоном. Згідно узгодженої програми Вартість  залежить від умов, визначених зарубіжними партнерами.